Beşevler Mah. Acar Sk. No:1 D:5 Nilüfer/Bursa 0539 316 70 72
SG Podoloji

Hakkımızda

Salih GÜNİNDİ, Bursa doğumludur. Gürsu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Acil Tıp Teknisyenliği programından sonra Kocaeli Üniversitesi Podoloji Programı mezunudur. Şuan Bursa ilinde podoloji hizmeti veren tek üniversite mezunu Podolog'tur.

Salih GÜNİNDİ, Kocaeli Üniversitesi Podoloji programı mezunudur. Şuan Bursa'da Podolog olarak Podoloji hizmeti veren ilk işletmedir. İşletmede Tırnak Batması, Tırnak Mantarı, Nasır, Topuk Çatlağı rahatsızlıklarının bakımları ve tedavilerinin yanı sıra Diyabetik Ayak Bakımı, Medikal Ayak Bakımı uygulamaları da yapılmaktadır.

Podoloji Nedir? Podolog Kimdir?

Ayak sağlıgıyla ilgili problemlerde hekimler ile işbirliği içerisinde kişilerin yaşam kalitesini yükselterek,ayak sağlığı hizmeti sunan sağlık alanı ve bilim dalıdır.

Podolog, sağlık hizmetleri meslek yüksekokulundan başarıyla mezun olan, kişilerin ayak rahatsızlıklarının giderilmesi ve ayak sağlığını korumak için hizmet veren sağlık teknikeridir.

Biz Kimiz?

2020 yılında Bursa/Nilüfer bölgesinde hizmet vermeye başladık. İşletmenin kurucusu Podolog Salih Günindi, Kocaeli Üniversitesi Podoloji bölümünden 2020 yılında başarıyla mezun olmuştur. İşletmemiz içerisinde hizmet veren tüm personeller podologtur.
Hizmet kalitemizi artırmak amacıyla kurum içinde ve dışında eğitimlere devam etmekteyiz.

SG Podoloji

Ayak Bakım Hizmetleri

Randevu Al
İletişim